Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea serrata 'Belladonna'
Local name: Hortensia

Hydrangea serrata is een heel leuke groep van vooral klein blijvende hortensia variëteiten waarvan de meeste een fijne/sierlijke groeiwijze en kleurrijke, kleine bloemen hebben. Hydrangea serrata 'Belladonna' heeft, in tegenstelling tot de soort, behoorlijk grote, volle en bolvormige bloemen die crèmeroze tot blauwroze van kleur zijn.


Hydrangea serrata 'Belladonna'
Hydrangea serrata 'Belladonna'

Hydrangea serrata 'Belladonna'
Hydrangea serrata 'Belladonna'
Hydrangea serrata 'Belladonna'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.50 m

Flowering colour:
roze-lichtblauw

Flowering Time:
Juni - Augustus

20-25 cm KL
€ 8,50