Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea serrata 'Al Hime'
Local name: Hortensia

Hydrangea serrata 'Al Hime' is een heel leuke en kleinblijvende hortensia met vooral een sierlijke groeiwijze en opvallend mooie bloemen. De bloemen zijn intens blauw-paars en verkleuren een beetje roze.


Hydrangea serrata 'Al Hime'
Hydrangea serrata 'Al Hime'

Hydrangea serrata 'Al Hime'
Hydrangea serrata 'Al Hime'
Hydrangea serrata 'Al Hime'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.60 - 0.80 m

Flowering colour:
blauw-paars

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C3
€ 14,50