Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea quercifolia
Local name: (Eikenblad)Hortensia

Middelgrote struik met grote, sterk gelobde bladeren en opvallende witte bloempluimen in de zomer. De dieprode herfstkleur verzorgd een perfecte seizoensafsluiting.

Hydrangea quercifolia
Hydrangea quercifolia
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
Zuid-oost Verenigde Staten

Height:
1.40 - 1.80 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Juni - Augustus

30-40 cm C3
€ 8,50

40-50 cm C5
€ 12,50