Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea quercifolia 'Snowflake'
Local name: (Eikenblad)Hortensia

Rijk en lang bloeiende eikenbladhortensia met grote bloempluimen van gevulde bloemetjes. De plant heeft een mooie rode herfstkleur en is goed winterhard. Hij staat graag op een plek in de halfschaduw.

Hydrangea quercifolia 'Snowflake'
Hydrangea quercifolia 'Snowflake'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit (Gevuld)

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Juli - September

20-25 cm C2
€ 7,50

30-40 cm C3
€ 12,50