Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea quercifolia 'Queen of Hearts'
Local name: (Eikenblad)Hortensia



Hydrangea quercifolia 'Queen of Hearts'
Hydrangea quercifolia 'Queen of Hearts'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 1.80 m

Flowering colour:
Wit verkleurend naar zachtroze

Foliage colour:
Donkergroen en Mahonie-rood in de herfst

Flowering Time:
Juli - Augustus

30-40 cm C2
€ 11,50