Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea quercifolia 'John Wayne'
Local name: (Eikenblad) Hortensia

Redelijk breed groeiende eikenbladhortensia met groot blad en goede herfstkleuren. Ook de bloemen zijn groot en opvallend.

Hydrangea quercifolia 'John Wayne'
Hydrangea quercifolia 'John Wayne'

Hydrangea quercifolia 'John Wayne'
Hydrangea quercifolia 'John Wayne'
Hydrangea quercifolia 'John Wayne'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juli - September

60-80 cm KL
€ 19,95