Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea quercifolia 'Harmony'
Local name: (Eikenblad)Hortensia

Eikenbladhortensia met grote, compacte bolbloemen op enigszins overhangende takken door het gewicht van de bloemen. De herfstkleur is wijnrood.

Hydrangea quercifolia 'Harmony'
Hydrangea quercifolia 'Harmony'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 1.40 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Juni - Augustus

40-50 cm C3
€ 14,95