Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea quercifolia 'Burgundy'
Local name: (Eikenblad)Hortensia

Deze eikenbladhortensia is geselecteerd voor zijn fenomenale, dieprode herfstkleur. De bladeren, die sowieso een mooie sierwaarde hebben, worden in de zomer versterkt door de witte bloempluimen. Echt rijkbloeiend is hij niet, maar de bladvorm en kleur maken alles goed!

Hydrangea quercifolia 'Burgundy'
Hydrangea quercifolia 'Burgundy'

Hydrangea quercifolia 'Burgundy'
Hydrangea quercifolia 'Burgundy'
Hydrangea quercifolia 'Burgundy'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C3
€ 10,00

60-80 cm KL
€ 24,95