Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'SMHPLQF' (Little Quick Fire) EU PBR
Local name: (Pluim)Hortensia

Lager blijvende en compactere vorm van de populaire Hydrangea paniculata Early Sensation. deze vroeg en rijkbloeiende selectie bloeit lang door, soms tot ver in oktober. De bloemen komen crèmewit uit en verkleuren dan al spoedig naar rozerood. Net zoals bij de Early Sensation heeft hij een prachtige herfstkleur!

Hydrangea paniculata 'SMHPLQF' (Little Quick Fire) EU PBR
Hydrangea paniculata 'SMHPLQF' (Little Quick Fire) EU PBR

Hydrangea paniculata 'SMHPLQF' (Little Quick Fire) EU PBR
Hydrangea paniculata 'SMHPLQF' (Little Quick Fire) EU PBR
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 m

Flowering colour:
Crème/wit/roze/rood

Flowering Time:
Juni - Oktober

25-30 cm C3
€ 8,50