Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'SMHPFL' (Fire Light) PBR
Local name: (Pluim)Hortensia

Nieuwe Noord-Amerikaanse selectie met grote en volle bloempluimen die diep rozerood verkleuren. Vooral de overgang van wit naar roze geeft een prachtige verkleuring.

Hydrangea paniculata 'SMHPFL' (Fire Light) PBR
Hydrangea paniculata 'SMHPFL' (Fire Light) PBR

Hydrangea paniculata 'SMHPFL' (Fire Light) PBR
Hydrangea paniculata 'SMHPFL' (Fire Light) PBR
Hydrangea paniculata 'SMHPFL' (Fire Light) PBR
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.40 - 1.80 m

Flowering colour:
Wit verkleurend naar donker rozerood

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C5
€ 12,50