Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Shikoku Flash'
Local name: (Pluim)Hortensia

Bontbladige pluimhortensia met kleine witbloeiende pluimpjes in de zomer. Op een te zonnige standplaats verbranden de bladranden een beetje, maar op een plek in de halfschaduw komt deze bonte variant fantastisch tot zijn recht.

Hydrangea paniculata 'Shikoku Flash'
Hydrangea paniculata 'Shikoku Flash'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
Juni - September

30-40 cm C3
€ 8,50

100-125 cm C10
€ 24,50