Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Ruby' (Angels Blush)
Local name: Pluimhortensia

Een stevige struik met sterke takken die het gewicht van de grote bloem goed kunnen dragen. De bloemen verbloeien mooi van helder wit naar intens dieprood. Net als de meeste Hydrangea paniculata variëteiten, zorgt ook deze met de uitgebloeide bloemen silhouetten voor een sfeervol plaatje in de wintertuin.

Hydrangea paniculata 'Ruby' (Angels Blush)
Hydrangea paniculata 'Ruby' (Angels Blush)

Hydrangea paniculata 'Ruby' (Angels Blush)
Hydrangea paniculata 'Ruby' (Angels Blush)
Hydrangea paniculata 'Ruby' (Angels Blush)
To enlarge photo click on it
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
3.50 m

Flowering colour:
Van wit verkleurend naar dieprood

Flowering Time:
Juli - Augustus

40-60 cm C3
€ 8,50