Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Pink Diamond'
Local name: Pluimhortensia

Zeer mooie cultivar ontstaan uit selectiewerk van Jelena de Belder. Prachtige grote bloemen die in de basis roze en in de top wit zijn. De takken zijn niet zo stevig dan bij andere, later op de markt gebrachte Hydrangea paniculata cultivars, maar toch is de plant een prominente plek in de tuin waard.

Hydrangea paniculata 'Pink Diamond'
Hydrangea paniculata 'Pink Diamond'
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.00 m

Flowering colour:
Van crèmewit naar roze

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C3
€ 8,50