Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Pee Wee'
Local name: Pluimhortensia

Een stevige en goede struik met lange, uitzonderlijk kegelvormige bloemen. Deze kleuren mooi van helder wit naar roze. Net als de meeste Hydrangea paniculata variëteiten, zorgt ook deze met haar silhouet van de droge bloemen voor een sfeervol plaatje in de wintertuin.

Hydrangea paniculata 'Pee Wee'
Hydrangea paniculata 'Pee Wee'
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Eerst wit, dan roze

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C5
€ 12,50