Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Little Lime'
Local name: (Pluim)Hortensia

Bloeirijke, kleinere versie van de bekende Hydrangea paniculata 'Limelight'. Compacte groeier met stevige takjes en uitzonderlijk rijke bloei. De bloemen zijn wit tot crèmewit en verkleuren later naar lichtroze.

Hydrangea paniculata 'Little Lime'
Hydrangea paniculata 'Little Lime'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.80 - 1.00 m

Flowering colour:
Wit-Lichtroze

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C3
€ 8,50

40-60 cm C10
€ 25,95