Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Limelight'
Local name: (Pluim)Hortensia

Bloeirijke pluimhortensia met limoengroene bloemen die later wit verkleuren.

Hydrangea paniculata 'Limelight'
Hydrangea paniculata 'Limelight'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Groenwit-wit

Flowering Time:
Juli - September

80-100 cm C10
€ 19,95