Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Kolmamon' (Magical Mont Blanc)
Local name: (Pluim)Hortensia

Zeer goede nieuwe introductie. Deze klein blijvende pluimhortensia bloeit met kleine, compacte crèmewitte 'pluimbloemen' waarop een tweede, kleiner bloemetje die zuiver wit is als zijnde een toefje sneeuw. Wij vinden dit een ontzettend leuke nieuwigheid.

Hydrangea paniculata 'Kolmamon' (Magical Mont Blanc)
Hydrangea paniculata 'Kolmamon' (Magical Mont Blanc)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Wit-Crèmewit

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C2
€ 7,75

40-50 cm C5
€ 13,50