Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'ILVOMindy' (Mega Mindy)
Local name: Pluimhortensia

Een stevige en goede struik met takken die het gewicht van de grote bloem goed aankunnen. De bloemen kleuren mooi van helder wit naar opvallend roze. Net als de meeste Hydrangea paniculata variëteiten, zorgt ook de Mega Mindy met haar kegelvormige silhouetten van de droge bloemen voor een sfeervol plaatje in de wintertuin.

Hydrangea paniculata 'ILVOMindy' (Mega Mindy)
Hydrangea paniculata 'ILVOMindy' (Mega Mindy)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 1.80

Flowering colour:
Eerst wit, dan roze

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C3
€ 8,50