Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Dharuma'
Local name: (Pluim)Hortensia

Redelijk klein blijvende pluimhortensia met dikke, bruin-oranje gekleurde, op Hydrangea heteromalla gelijkende takken. De compacte crèmewitte bloemen in juni-juli verkleuren naar rozerood en blijven tot ver in de winter van sierwaarde. De herfstkleur is oranjegeel.

Hydrangea paniculata 'Dharuma'
Hydrangea paniculata 'Dharuma'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.25 m

Flowering colour:
Crèmewit-Rozerood

Flowering Time:
Juni - September

30-40 cm C4
€ 9,95