Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata Confetti ('vlasveld 02')
Local name: (Pluim)Hortensia

Nieuwe cultivar die redelijk laag blijft vele stevige takken waardoor de bloei zeer opvallend is. De bloemen zijn licht geurend en hebben een mooie, fijne structuur die in de nazomer wit en roze verkleuren.

Hydrangea paniculata Confetti ('vlasveld 02')
Hydrangea paniculata Confetti ('vlasveld 02')
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.25 m

Flowering colour:
Wit naar roze

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C3
€ 8,50