Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Bulk' (Early Sensation) EU PBR
Local name: Hortensia, Pluimhortensia

Deze pluimhortensia is geselecteerd en benaamd door Rein Bulk sr. vanwege de vroege bloei en naar rozerood verkleurende, korte pluimen. De jonge takken zijn donkerrood en steken mooi af. De bloemen staan fier overeind op de stevige takken en hebben een zeer lange bloeitijd met in de late zomer nog een tweede bloei, zodat de rozerode bloemen combineren met de witte. Als één van de weinige pluimhortensia's heeft Early Sensation een sensationele herfstkleur wat de sierwaarde tot laat in het jaar spannend houdt.

Hydrangea paniculata 'Bulk' (Early Sensation) EU PBR
Hydrangea paniculata 'Bulk' (Early Sensation) EU PBR

Hydrangea paniculata 'Bulk' (Early Sensation) EU PBR
Hydrangea paniculata 'Bulk' (Early Sensation) EU PBR
Hydrangea paniculata 'Bulk' (Early Sensation) EU PBR
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2 - 2.50 m

Flowering colour:
Wit-Roze

Flowering Time:
Juni - Oktober

40-50 cm C3
€ 8,50

100-125 cm C10
€ 19,95