Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Bridal Veil'
Local name: (Pluim)Hortensia

Pluimhortensia met eigenaardige bloemen op, op jonge leeftijd, fragiele slingerende takken. Curieuze struik die naarmate hij ouder wordt, en dus ook steviger wordt, de bloemen beter toont.
Een selectie van en benaamd door Jelena de Belder.


Hydrangea paniculata 'Bridal Veil'
Hydrangea paniculata 'Bridal Veil'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm C3
€ 11,00