Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea paniculata 'Bombshell'
Local name: (Pluim)Hortensia

De compacte groeiwijze en zeer rijke bloei maken deze variëteit redelijk uniek. Vooral in de nazomer is Bombshell bedekt met roomwitte bloemen.

Hydrangea paniculata 'Bombshell'
Hydrangea paniculata 'Bombshell'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C3
€ 7,50