Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Selina'
Local name: Hortensia

Het jonge blad is opvallend donker paarsrood en geeft vooral in het knop stadium aan de crèmebruine takken een wonderlijk contrast. Later kleurt het blad groener waarna in juni/juli de rozerode-lila schermbloemen verschijnen.

Hydrangea macrophylla 'Selina'
Hydrangea macrophylla 'Selina'

Hydrangea macrophylla 'Selina'
Hydrangea macrophylla 'Selina'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 -1.30 m

Flowering colour:
Rozelila

Foliage colour:
Paarsrood-groenrood

Flowering Time:
Juni - September

25-30 cm C3
€ 7,50