Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Pia'
Local name: Hortensia

Kleiner blijvende hortensia met uitbundige bloei van intens roze bolbloemen, ook weer iets kleiner blijvend dan gangbaar is binnen de H.macrophylla groep. Zeer winterhard en inzetbaar op menig balkon, terras, 'volle tuin' etc. vanwege zijn geringe afmetingen.

Hydrangea macrophylla 'Pia'
Hydrangea macrophylla 'Pia'

Hydrangea macrophylla 'Pia'
Hydrangea macrophylla 'Pia'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.60 - 0.77 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juni - Augustus

25-30 cm C2
€ 6,00