Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Nymphe'
Local name: Hortensia

Goed winterharde hortensia met witte 'bolbloemen'. Ook wel bekend onder de naam Hydrangea macrophylla 'Pax'. Een plekje in de halfschaduw is aan te raden maar op een zonnige standplaats kan ook. Geef dan wel een beetje extra water op droge warme dagen.

Hydrangea macrophylla 'Nymphe'
Hydrangea macrophylla 'Nymphe'

Hydrangea macrophylla 'Nymphe'
Hydrangea macrophylla 'Nymphe'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C2
€ 6,00