Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Merveille Sanguine'
Local name: Hortensia

Een prachtige oude Franse cultivar met diep wijnrode 'bolbloemen' en donkergroen blad wat een mooie donkerrode herfstverkleuring heeft.

Hydrangea macrophylla 'Merveille Sanguine'
Hydrangea macrophylla 'Merveille Sanguine'

Hydrangea macrophylla 'Merveille Sanguine'
Hydrangea macrophylla 'Merveille Sanguine'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.80 - 1.00 m

Flowering colour:
Roodroze

Foliage colour:
Donker groenrood

Flowering Time:
Juli - September

20-30 cm C3
€ 6,00

40-50 cm C5
€ 14,95