Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Jofloma'
Local name: Hortensia

Opvallende geel-bladige cultivar die het beste gedijd op een plek in de halfschaduw in vochtige, goed doorlatende grond. In de volle zon kunnen de bladranden verbranden. De bloemen openen crème-wit en verkleuren later naar wit.

Hydrangea macrophylla 'Jofloma'
Hydrangea macrophylla 'Jofloma'

Hydrangea macrophylla 'Jofloma'
Hydrangea macrophylla 'Jofloma'
Hydrangea macrophylla 'Jofloma'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.75 - 1.25 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Geel

Flowering Time:
Juni - September

30-40 cm C5
€ 14,95