Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Générale Vicomtesse de Vibraye'
Local name: Hortensia

Mooie lichtblauw (lichtroze op kalkrijke gronden) bloeiende hortensia die goed in de volle zon kan!

Hydrangea macrophylla 'Générale Vicomtesse de Vibraye'
Hydrangea macrophylla 'Générale Vicomtesse de Vibraye'

Hydrangea macrophylla 'Générale Vicomtesse de Vibraye'
Hydrangea macrophylla 'Générale Vicomtesse de Vibraye'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Lichtblauw-Roze

Flowering Time:
Juni - Augustus

25-30 cm C2
€ 6,00