Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Eisvogel'
Local name: Hortensia

Goed winterharde hortensia met mooi blauwe schermbloemen (Roze op kalkrijke gronden). Deze cultivar bloeit op eenjarige takken.

Hydrangea macrophylla 'Eisvogel'
Hydrangea macrophylla 'Eisvogel'

Hydrangea macrophylla 'Eisvogel'
Hydrangea macrophylla 'Eisvogel'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 1.50

Flowering colour:
Blauw-roze

Flowering Time:
Juni - September

25-30 cm C2
€ 6,00