Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea macrophylla 'Ayesha'
Local name: Hortensia

Een hortensia met op seringen gelijkende bloemen die naar gelang de grondsoort roze of blauw bloeien. De bloei geeft lang plezier. De bloemen verkleuren enigszins naarmate het seizoen vordert.

Hydrangea macrophylla 'Ayesha'
Hydrangea macrophylla 'Ayesha'

Hydrangea macrophylla 'Ayesha'
Hydrangea macrophylla 'Ayesha'
Hydrangea macrophylla 'Ayesha'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 150 m

Flowering colour:
Roze-blauw

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C2
€ 6,00