Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea involucrata 'Tokado-yama'
Local name: Hortensia

Grootbladige selectie van de Hydrangea involucrata met kolossale schermbloemen, bestaande uit talrijke kleinere gevulde lilawitte bloemetjes. Vooral de kogelronde bloemknoppen zijn attractief. Groeit en bloeit goed op een schaduwrijke plek, maar doet het ook gewoon goed op een zonnige standplaats.

Hydrangea involucrata 'Tokado-yama'
Hydrangea involucrata 'Tokado-yama'

Hydrangea involucrata 'Tokado-yama'
Hydrangea involucrata 'Tokado-yama'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Witlila (Gevuld)

Flowering Time:
Juni - September

50-60 cm KL
€ 19,95