Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea involucrata 'Sterilis'
Local name: Hortensia

Langzaam groeiend struikje met vele, mooie crème-lila bolbloemen. Staat graag op een niet te zonnige plek in voldoende vochtige grond, maar zeker niet te nat.

Hydrangea involucrata 'Sterilis'
Hydrangea involucrata 'Sterilis'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.5 - 1.2 m

Flowering colour:
Lilawit

Flowering Time:
Juni - Augustus

25-30 cm C2
€ 9,25