Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea involucrata 'Hortensis'
Local name: Hortensia

Langzaam groeiende hortensia met crème-roze dubbele bloemetjes. Een ontzettend leuk struikje wat niet hoog wordt en graag op een beetje schaduwrijke plek staat in voldoende vochtige grond.



Hydrangea involucrata 'Hortensis'
Hydrangea involucrata 'Hortensis'

Hydrangea involucrata 'Hortensis'
Hydrangea involucrata 'Hortensis'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.5 - 1 m

Flowering colour:
Roze-wit

Flowering Time:
Juni - Augustus

25-30 cm KL
€ 14,95