Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea heteromalla
Local name: Hortensia

Boomvormige groeiwijze met een mooie stam op oudere leeftijd. Grote, helder witte en een beetje 'losse' bloemen in platte schermen in juni en juli. Het blad is zacht behaard en in het begin vaak een beetje rood-paars gekleurd, net als de stelen van de jonge scheuten. Heeft het prima naar het zin op vochtige maar niet te natte grond in de halfschaduw.

Hydrangea heteromalla
Hydrangea heteromalla

Hydrangea heteromalla
Hydrangea heteromalla
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
Nepal, Noord-Oost China

Height:
2.50 - 5.00m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juni - Augustus

30-40 cm KL
€ 12,50