Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea heteromalla 'Snowcap'
Local name: Hortensia

Boomvormige groeiwijze met een mooie stam aan oudere planten. Grote, helder witte lacecap bloemen in juni en juli. Het blad zacht behaard en in het begin rood-paars. De stelen van de jonge schuiten zijn decoratief rood gekleurd. Goed op vochtige maar niet te natte grond in de halfschaduw.

Hydrangea heteromalla 'Snowcap'
Hydrangea heteromalla 'Snowcap'

Hydrangea heteromalla 'Snowcap'
Hydrangea heteromalla 'Snowcap'
Hydrangea heteromalla 'Snowcap'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm KL
€ 12,50