Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea heteromalla 'Morrey's Form'
Local name: Hortensia

Bloeirijke, boomvormige Hortensia met een mooie stam op oudere leeftijd. Grote, crèmewitte en een beetje 'pluizige' 'lace-cap' bloemen in juni en juli. Het blad is zacht behaard en in het begin rood-paars. De stelen van de jonge scheuten zijn decoratief rood gekleurd. Goed op vochtige maar niet te natte grond in de halfschaduw.

Hydrangea heteromalla 'Morrey's Form'
Hydrangea heteromalla 'Morrey's Form'

Hydrangea heteromalla 'Morrey's Form'
Hydrangea heteromalla 'Morrey's Form'
Hydrangea heteromalla 'Morrey's Form'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juni - Juli

20-30 cm KL
€ 12,50