Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea heteromalla 'Long White'
Local name: Hortensia

Boomvormige groeiwijze met een mooie stam op oudere leeftijd. Crèmewitte en een beetje 'losse' bloemen als platte schermen in juni en juli. Heeft het prima naar het zin op vochtige maar niet te natte grond in de halfschaduw.

Hydrangea heteromalla 'Long White'
Hydrangea heteromalla 'Long White'
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juni - Juli

20-30 cm KL
€ 12,50