Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea heteromalla 'Krista'
Local name: Hortensia

Grootbloemige en boomvormige Hortensia met een mooie stam op oudere leeftijd. Witte, grote bloemen als platte schermen in juni en juli. Het blad is zacht behaard en in het begin opvallend rood-paars gekleurd, net als de stelen van het jonge schot. Staat het liefst geplant in een vochtige maar niet te natte grond in de halfschaduw.

Hydrangea heteromalla 'Krista'
Hydrangea heteromalla 'Krista'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.50 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Juni - Juli

40-50 cm KL
€ 14,95