Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea aspera subsp. sargentiana
Local name: Hortensia

Deze Hydrangea heeft opmerkelijk grote, ruwe bladeren en dikke behaarde stengels. De bloemen zijn lila-paarsroze met witte randbloemen. Ze kunnen vrij groot worden, soms tot 2.50 hoogte en breedte.

Hydrangea aspera subsp. sargentiana
Hydrangea aspera subsp. sargentiana

Hydrangea aspera subsp. sargentiana
Hydrangea aspera subsp. sargentiana
Hydrangea aspera subsp. sargentiana
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
China

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Lilapaars

Flowering Time:
Juli - September

30-40 cm KL
€ 12,75

60-80 cm KL
€ 24,95