Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea aspera 'Rocklon'
Local name: Hortensia

Prachtige bladplant met bovendien een lange bloeiperiode waarin de magnifiek grote bloemschermen voor een prachtig schouwspel zorgen. Iets minder winterhard dan zijn soortgenoten maar op een beschutte plaats tegen de koude winterwind voelt hij zich in menig tuin thuis.

Hydrangea aspera 'Rocklon'
Hydrangea aspera 'Rocklon'

Hydrangea aspera 'Rocklon'
Hydrangea aspera 'Rocklon'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.80 - 2.50 m

Flowering colour:
Licht paarsroze - lilawit

Flowering Time:
Juli - September

150-175 cm KL
€ 37,50