Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea aspera 'Macrophylla'
Local name: Hortensia

Een oude bekende en nog steeds één van de grootst bladige van de Hydrangea aspera variëteiten met grote lila-witte bloemen in de zomer. De bladeren zijn erg decoratief en op een half schaduwrijke plek in de tuin komen deze het beste tot hun recht. Zorg er voor dat de plant in voldoende vochtige grond staat en niet te veel op de wind, die de bladeren kan beschadigen.

Hydrangea aspera 'Macrophylla'
Hydrangea aspera 'Macrophylla'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2 - 2.5 m

Flowering colour:
Lila met wit

Flowering Time:
Juli - September

50-60 cm KL
€ 14,95