Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea aspera 'Bellevue'
Local name: Hortensia

Zeer grootbladige hortensia met grote lila-witte bloemen in de zomer. De bladeren zijn erg decoratief en op een half schaduwrijke plek in de tuin komen deze het beste tot hun recht. Zorg er voor dat de plant in voldoende vochtige grond staat.

Hydrangea aspera 'Bellevue'
Hydrangea aspera 'Bellevue'

Hydrangea aspera 'Bellevue'
Hydrangea aspera 'Bellevue'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.5 - 2 m

Flowering colour:
Lilawit

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Juli - Augustus

50-60 cm C4
€ 12,50