Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea arborescens 'Samantha'
Local name: Hortensia

Deze Hydrangea heeft alleen steriele bloemen, die helder wit zijn en in een half rond scherm staan. Maar haar bijzonderheid ligt vooral bij de onderkant van het blad, die bijna net zo helder wit is als de bloemen. Een leuke verrassing als u het blad omkeert maar ook als de wind er doorheen waait. Op die manier ontstaat een mooie beweging van witte en groene kleuren.

Hydrangea arborescens 'Samantha'
Hydrangea arborescens 'Samantha'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
tot 1.50 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Groen met witte onderkant

Flowering Time:
Juni - Augustus

25-30 cm KL
€ 9,95