Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea arborescens 'Puffed Green'
Local name: Hortensia

Een door Plantentuin Hulsdonk gewonnen selectie uit Hydrangea arborescens 'Annabelle'. Het blad is bolrond en tweekleurig groen. De bloei komt overeen met de 'Annabelle', maar de bloemen hebben opvallend kleinere bloemblaadjes. De takken zijn ook steviger.

Hydrangea arborescens 'Puffed Green'
Hydrangea arborescens 'Puffed Green'

Hydrangea arborescens 'Puffed Green'
Hydrangea arborescens 'Puffed Green'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - September

50-60 cm KL
€ 14,95