Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea arborescens 'NCHA1' (Invincibelle) PBR
Local name: Hortensia

Ons inziens is dit een goede nieuwe introductie binnen het Hydrangea sortiment. Een goed roze bloeiende arborescens was er namelijk nog niet. De Invincibelle bloeit rijk op niet al te stevige takken. Zet hem dus op een plek waar er enige beschutting is, in een border of tegen een lage heg. Solitair kan hij op zich ook goed staan, maar vooral de jonge takken hangen over bij bloei. De bloei op de eenjarige takken duurt soms tot ver in de nazomer.

Hydrangea arborescens 'NCHA1' (Invincibelle) PBR
Hydrangea arborescens 'NCHA1' (Invincibelle) PBR
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.50

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C5
€ 14,95