Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea arborescens 'Hayes Starburst' (Hovaria Hayes Starburst)
Local name: Hortensia

Een redelijk zeldzame Hydrangea met prachtige stervormige, dubbele bloemen. De bloemschermen kunnen behoorlijk groot worden en doordat deze H. arborescens zeer rijk bloeit, is het een echte blikvanger. Hij kan goed in een Hydrangea border staan waardoor er enigszins wat steun ontstaat om de grote bloemen mooi rechtop te laten staan.

Hydrangea arborescens 'Hayes Starburst' (Hovaria Hayes Starburst)
Hydrangea arborescens 'Hayes Starburst' (Hovaria Hayes Starburst)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 m

Flowering colour:
Groen-wit

Flowering Time:
Juni - Augustus

20-30 cm KL
€ 9,95