Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea arborescens 'Emerald Lace'
Local name: Hortensia

Mooie bladplant met witte schermbloemen. De bladeren zijn donkergroen met gezaagde bladrand, enigszins gelijkend op het blad van een vaarn. Deze variëteit groeit gemakkelijk en is goed winterhard.

Hydrangea arborescens 'Emerald Lace'
Hydrangea arborescens 'Emerald Lace'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.50 - 1.80 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Juli - September

50-60 cm C7.5
€ 19,95

100-125 cm KL
€ 24,95