Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN

Trees & Shrubs | Conifers | Climbers | Perennials | Edible



Trees & Shrubs
Hydrangea arborescens 'Abetwo' (Incrediball) PBR
Local name: Hortensia

Een Noord-Amerikaanse selectie van de inheemse Hydrangea arborescens, ook wel bekend onder de naam Strong Annabelle. Deze Incrediball heeft stevige takken waardoor de bloemen, ook bij regenachtig weer, goed overeind blijven. De bloemen zijn per jaar wisselend, afhankelijk van een te droge standplaats of te weinig regen, van grootte maar doorgaans tussen de 20 en 25 centimeter in doorsnede.

Hydrangea arborescens 'Abetwo' (Incrediball) PBR
Hydrangea arborescens 'Abetwo' (Incrediball) PBR
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - September

40-50 cm C5
€ 14,95

60-80 cm C10
€ 23,50