Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hibiscus syriacus 'Ardens'
Local name: Althaeastruik

Rijkbloeiende, bladverliezende en goed winterharde cultivar met gevulde roze-lila kleurige bloemen. Groeit het best op een warme standplaats.

Hibiscus syriacus 'Ardens'
Hibiscus syriacus 'Ardens'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Malvaceae

Height:
2.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Lila

Flowering Time:
Augustus - September

60-80 cm KL
€ 15,00